BİLİNÇ KOLEJİ ANAOKULU

Bilinç Koleji Anaokulu’nda çocuklarımız;

Birey olma becerisi kazanarak sosyal grup içerisinde varolmayı öğreniyor. Çözüm odaklı olmayı öğrenen öğrencilerimiz sosyal ve duygusal gelişimleri ile hayata hazırlanırken almış oldukları akademik eğitim ile ilkokula hazır olmanın mutluluğunu yaşıyor. Branş öğretmenlerinden almış oldukları sanat, bilim ve spor derslerindeki yetenekleri ilgi alanlarını da keşfetmelerini sağlıyor, çocuklarımızı yetenekleri doğrultusunda yönlendiriyoruz.

Anadilini konuşabilen her çocuğumuzun yabancı dil öğrenmeye hazır olduğunu bilerek Cambridge ve Pearson çözüm ortaklığıyla çocuklarımız İngilizce öğrenmeye ve konuşmaya başlıyor. Uzman Psikoloğumuz tarafından takip edilen öğrencilerimizin Metropolitan Okul Olgunluğu Testi ile ilkokula başlamaya hazır oluşlarını kontrol ediliyor.

Mamak, Oran,Birlik Mahallesi, Çankayave Kızılaybölgesine de hizmet veren Bilinç Koleji Anaokulu, sadece çocuklarımızın değil, verdiği ücretsiz veli eğitimleriyle de 2-3-4 yaş sendromu yaşayan çocuklarımızın velilerinin de kriz çözme, duygusal süreçleri yönetme,ve bilinçli veli olma konusunda yanındadır.”

Anaokulunda İngilizce konuşan çocuklar

Bilinç Koleji Anaokulu Tanıtım Filmi

Anaokulu eğitimi gören çocuklar akademik hayatlarında daha başarılı olurlar. Bilinç Koleji’nde Akademik Eğitim Anaokulunda başlar.

ETKİNLİKLER

Sanat Etkinlikleri Anaokulu ...
Öğretmen Eğitim Seminerleri ...
Bahçemize Elma Ağacı Diktik ...
Bahçemizde Sonbahar ...
call-me